• biuro@atenapm.pl
  • +48 42 307 09 02

SEKTOR PRZEMYSŁOWY, ZABYTKOWY, KOMERCYJNY, MIESZKANIOWYBIURA PROJEKTOWE, ARCHITEKCI

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

BLOKUS – Kompleksowa Obsługa Inwestycji

ul. Puławska 34/6 05-500 Piaseczno

godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 8:00 do 16:00
sobota – niedziela: nieczynne

TEL.: +48 787-544-355
TEL.: +48 502-957-995
e-mail: biuro@blokus.com.pl  m.pietrzak@blokus.com.pl

BLOKUS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie powstała w 2013 roku, jako rozszerzenie działalności pracowni projektowej LOCUS prowadzonej przez architekta Michała Pietrzaka od roku 2004. Nasza oferta obejmuje swoim zakresem pełno-branżowe dokumentacje budynków mieszkalnych, usługowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.W swoim dorobku posiadamy m.in.: projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych, także na terenach objętych ochroną konserwatorską, budynków w zabudowie plombowej w centrach miast z parkingami podziemnymi o skomplikowanych warunkach posadowienia, jak również projekty nowoczesnych budynków jednorodzinnych o niestandardowych rozwiązaniach estetycznych i instalacyjnych oraz klubów fitness i budynków sportowych (strzelnice). Na stałe współpracujemy z deweloperami działającymi na rynku aglomeracji warszawskiej oraz okolic. Wykonujemy projekty domów energooszczędnych w technologii szkieletowej.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

RESE Architekci Biuro Projektowe

ul. Kochłowicka 7/39, 41-506 Chorzów

godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 8:00 do 16:00
sobota – niedziela: nieczynne

tel: +48 798-648-828
e-mail: kontakt@rese-arch.pl  www.rese-arch.pl

RESE Architekci Biuro Projektowe – to zespół Śląskich architektów z Chorzowa i Katowic. Opracowujemy projekty architektoniczne (koncepcja, projekt budowlany, wykonawczy), w tym projekty domów jednorodzinnych, obiekty użyteczności publicznej, obiekty sportowe i przemysłowe. Wykonamy projekt domu, projekt biura, przebudowę, inwentaryzacje. Obsługujemy inwestycje deweloperskie oferując m.in. foto realistyczne wizualizacje architektoniczne, analizy chłonności czy doradztwo techniczne. Naszą ofertę dopełniają projekty i aranżacje wnętrz.

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

PROJEKTANT KONSTRUKCJI – ZBIGNIEW BŁASZCZAK

09-400 Płock, ul. Szymona Kossobudzkiego 6/ 26

godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 8:00 do 16:00
sobota – niedziela: nieczynne

tel: +48 607 162 407
e-mail: biuro@jzb-konstrukcje.pl  www.jzb-konstrukcje.pl

Wykonujemy projekty konstrukcji do obiektów o różnej funkcji: – budownictwo mieszkaniowe jedno i wielorodzinne – obiekty użyteczności publicznej (szkoły, szpitale, hale widowiskowo-sportowe) – obiekty handlowe (supermarkety, hale i galerie handlowe) – budownictwo przemysłowe (fundamenty pod maszyny, zbiorniki, maszty, techniki mocowań i konstrukcje wsporcze).