• biuro@atenapm.pl
  • +48 42 307 09 02

RAFAEL JAWORSKIPrezes Zarządu

Absolwent studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim, Wydział Zarządzania, Katedra Zarzadzanie Miastem i Regionem; absolwent studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (Zarządzanie logistyczne przedsiębiorstwem) oraz Społecznej Akademii Nauk w Łodzi (Metodologia w Naukach o Zarzadzaniu). Kilkunastoletnie doświadczenie w polskich oraz europejskich przedsiębiorstwach w sektorze: property & facility management, nieruchomości inwestycyjne oraz nowe technologie w budownictwie i energetyce.
Aktualnie prezes zarządu w ATENA Property Management sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi i oddziałami na Ukrainie. Wiceprezes Ukrainian Association of Bioenergy and Electromobility z siedzibą w Kijowie, wiceprezes Międzynarodowej Akademii Ekologicznej w Kijowie; prezes zarządu Polsih Academy of Certification in Facility Management z siedzibą w Łodzi; od 2017 r. autor projektów studiów podyplomowych “Property Manager” na Uniwersytecie Łódzkim, Wydział Zarządzania. Oficjalny przedstawiciel na Europę Środkowo-Wschodnią, The Institute of Inspection, Cleaning and Restoration Certification (IICRC) z siedzibą w USA.
Innowator w sektorze ekologicznych rozwiązań nanoizolacji w budownictwie, przemyśle, transporcie i energetyce. W swojej karierze zawodowej zrealizował wiele projektów w sektorze nieruchomości i budownictwa na terytorium Polski, Izraela na Ukrainie. Od 2021 roku dołączył do IMMOBILIEN Nieruchomości Komercyjne, rozwijając jego struktury o zasięgu ogólnopolskim.