• biuro@atenapm.pl
  • +48 42 307 09 02

jak przygotować do termomodernizacjiSPOSÓB UŻYCIA

  1. Przed naniesieniem płynu należy dokładnie wymieszać za pomocą mieszadła na średnich obrotach, aż do uzyskania jednorodnej konsystencji.
  2. Następnie na oczyszczoną i zagruntowaną powierzchnię za pomocą pędzla, wałka albo pistoletu do malowania nanoszony jest Sferolit.
  3. Jakość, jednorodność oraz funkcjonalność powłoki zapewnia 3-warstwowe naniesienie Sferolitu na izolowaną powierzchnię (dopuszczalne jest dodawanie wody w ilości nie większej niż 100 ml na 1 litr preparatu).

WŁAŚCIWOŚCI PODCZAS NANOSZENIA:

przed naniesieniem płynu należy dokładnie wymieszać za pomocą mieszadła na średnich obrotach, aż do uzyskania jednorodnej konsystencji. Następnie na oczyszczoną i gruntowaną powierzchnię za pomocą pędzla, wałka albo pistoletu do malowania nanoszony jest Sferolit. Jakość, jednorodność oraz funkcjonalność powłoki zapewnia 3-warstwowe naniesienie Sferolitu na izolowaną powierzchnię (dopuszczalne jest dodawanie wody w ilości nie większej niż 100ml na 1 litr preparatu). Wydajność w jednej warstwie wynosi 0,8 – 1,0 l / m2, w zależności od jakości przygotowanej powierzchni i sposobu nanoszenia. Czas wyschnięcia nałożonej warstwy przy grubości warstwy do 1mm przy temperaturze +20˚С i względnej wilgotności do 60% – 3 godz. Powłokę należy nanosić przy temperaturze powietrza od +5 do +35˚С. Maksymalna grubość nanoszonej każdej warstwy nie przekracza 1mm, kolejne warstwy powinny być nanoszone nie wcześniej niż po upływie 24 godzin.