• biuro@atenapm.pl
  • +48 42 307 09 02

TERMOIZOLACJA W PRZEMYŚLE

nanoTermoizolacja do malowania – SFEROLIT – ciekła nanopowłoka ceramiczna, posiadająca właściwości izolacji cieplnej i wodoochronnej o szerokim zastosowaniu w przemyśle (sektor energetyczny, jądrowy, petrochemiczny, wydobywczy). Stosować można również w infrastrukturze technicznej budynków (rury), budownictwie pasywnym, ekologicznym, a także we wszystkich gałęziach  transportu (wagony kolejowe, kontenery, kadłuby statków, pojazdy wojskowe, cysterny, rurociągi). Preparat do malowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

SFEROLIT W BUDOWNICTWIE

SFEROLIT W PRZEMYŚLE

TERMOIZOLACJA W ZABYTKACH

nanoTermoizolacja do malowania – SFEROLIT – ciekła nanopowłoka ceramiczna, chroniąca przed warunkami atmosferycznymi nawet najmniejsze detale sztukaterii budownictwa zabytkowego i sakralnego. Ekologiczny preparat do malowania wnętrz jak i zewnętrznych elewacji, czy fundamentów. Idealnie równa powłoka chroniąca przed wilgocią, pleśnią i grzybem. Zastosowanie 6 mm izolacji w budownictwie zabytkowym odpowiada około 12 cm wełny mineralnej. Nie zmienia architektury.

SFEROLIT - PŁYNNA TERMOIZOLACJAWŁAŚCIWOŚCI TECHNICZNE

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie ?

SFEROLIT stosowany jest jako środek wykończeniowy do ocieplania ścian, podłóg, elewacji, ocieplania zewnętrznego dachu oraz ocieplania strychu od wewnątrz, ocieplania budynków jednorodzinnych, przemysłowych, zabytkowych, rur, jak również w branży transportowej. Taki wariant ocieplania ma jeszcze kilka atutów: chroni przed ogniem, zwiększa akustyczność, pozwala obniżyć koszty za ogrzewanie, zwiększa komfort użytkowania w obiekcie oraz jest bardzo łatwa aplikacja na powierzchnię.

Instytucje akredytowane w UE zgodnie z ISO i PKNProdukt certyfikowany w europejskich instytutach

Ente Certificazione Macchine – ITALYCertyfikacja CE, ECM produktu
Gdański Uniwersytet Medyczny – PolskaAtest higieniczny
Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych – PolskaBadania klasy palności farby „B”
Center for Testing and European Certification – RumuniaBadania potwierdzające właściwości produktu
ISO – europejska standaryzacja produktuCertyfikacja produktu wg norm ISO

Farby termoiolacyjnePARTNERZY PROJEKTU

farby termoizolacyjnePARTNERZY W NANOIZOLACJI