Festiwal Brussels Design September (BDS) to coroczne sztandarowe wrześniowe wydarzenie dla entuzjastów designu. Przez jeden miesiąc w mieście odbywa się ponad 100 imprez, które stanowią platformę spotkań pomiędzy publicznością a belgijskimi i międzynarodowymi projektantami/artystami. Produkty ATENA PROPERTY MANAGEMENT SP. Z O.O. promowane są przez Województwo Łódzkie, które jest Partnerem tegorocznego Festiwalu Brussels Design September w Brukseli.

Prezentacja Województwa Łódzkiego przy współpracy poszczególnych instytucji, placówek i firm ma się złożyć na całościową prezentację dorobku regionu z uwzględnieniem tegorocznej tematyki Festiwalu, tj: ekologiczne projektowanie i wzornictwo przemysłowe, odpowiedzialne projektowanie pomieszczeń mieszkalnych i przemysłowych oraz tworzenie akcesoriów.

Województwo Łódzkie w tegorocznej edycji jako Partner wydarzenia wykreowało przestrzeń dla  designu z łódzkiego w tym wydarzeniu. Projekty z regionu zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności belgijskiej i zagranicznej wystawę w Domu Łódzkim w Brukseli w okresie 6-26 września 2021 r.