• biuro@atenapm.pl
  • +48 42 307 09 02

BIZNES NA PLUS +NOMINACJA – LIDER INNOWACJI 2020

Nominacja do Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS” w kategorii Lider Innowacji – Finał Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego podczas XIII Europejskiego Forum Gospodarczego (03.12.2020r.).

Festiwal Brussels Design September (BDS)DESIGN & BELGIA

Festiwal Brussels Design September (BDS) to coroczne sztandarowe wrześniowe wydarzenie dla entuzjastów designu. Przez jeden miesiąc w mieście odbywa się ponad 100 imprez, które stanowią platformę spotkań pomiędzy publicznością a belgijskimi i międzynarodowymi projektantami/artystami. Produkty ATENA PROPERTY MANAGEMENT SP. Z O.O. promowane są przez Województwo Łódzkie, które jest Partnerem tegorocznego Festiwalu Brussels Design September w Brukseli.

Prezentacja Województwa Łódzkiego przy współpracy poszczególnych instytucji, placówek i firm ma się złożyć na całościową prezentację dorobku regionu z uwzględnieniem tegorocznej tematyki Festiwalu, tj: ekologiczne projektowanie i wzornictwo przemysłowe, odpowiedzialne projektowanie pomieszczeń mieszkalnych i przemysłowych oraz tworzenie akcesoriów.

Województwo Łódzkie w tegorocznej edycji jako Partner wydarzenia wykreowało przestrzeń dla  designu z łódzkiego w tym wydarzeniu. Projekty z regionu zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności belgijskiej i zagranicznej wystawę w Domu Łódzkim w Brukseli w okresie 6-26 września 2021 r.

Łódzkie w Brukseli wspiera łódzki biznesPROMUJE ŁÓDZKIE W BRUKSELI 2021

FIRMY ZAKWALIFIKOWANE DO PROJEKTU PROMUJE ŁÓDZKIE W BRUKSELI 2021 r.
Projekt “Łódzkie w Brukseli wspiera łódzki biznes”. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu łódzkiego – wyłoniono m.in. ATENA PROPERTY MANAGEMENT Sp. z o.o. i nasz  innowacyjny produkt SFEROLIT – płynna nanoTermoizolacja. Projekt dotyczy rozszerzenia działalności w krajach Beneluksu.

https://bruksela.lodzkie.pl/nasze-projekty/lodzkie-w-brukseli-wspiera-lodzki-biznes-2/ 

Brussels Design SeptemberDESIGN IN LODZKIE 2020

DESIGN IN LODZKIE – Województwo Łódzkie partnerem jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń designu na świecie Brussels Design September. W czasie jego trwania do Brukseli zjeżdżają dziennikarze branżowi, projektanci i marszandzi* z kilkudziesięciu krajów. Festiwal to ponad sto ekspozycji, warsztatów i wykładów.
https://biznes.lodzkie.pl/bds-2020/

Mamy zaszczyt poinformować, że Łódzki Urząd Marszałkowski promuje nasz produkt na targach “DESIGN IN LODZKIE” 2-20.09.2020 w Brukseli. zobacz więcej o nas na targach Desing in Lodzkie.

SFEROLIT – farby termoizolacyjne https://bds.lodzkie.pl/sferolit/